SLUŽBY, SERVIS A TECHNIKA PRO VAŠI KANCELÁŘ

Uzavřením pronájmu či servisně materiálové smlouvy právě nyní získáte prvních 1.000 barevných kopií/výtisků ZDARMA. Jak s nimi naložíte a zda je vyčerpáte jednorázově nebo postupně, už je jen a jen na Vás. 

Kopie zdarma 01Scan flow (OCR) pro převod papírových dokumentů do elektronické podoby jednoduše a přímo ze stroje ZDARMA. Jedním stisknutím tlačítka na ovládacím panelu stroje DEVELOP ineo si vytištěné stránky pošlete do Vašeho e-mailu ve formátu Word/Excel a můžete s nimi dále dle libosti pracovat. Ručnímu a zdlouhavému přepisování textu, jednotlivých odstavců a tabulek už je konec.

Nechte se hýčkat a získejte plnou záruku 48 měsíců. Provozní náklady Vám smluvně garantujeme zvýhodněnou cenou za černobílou a barevnou stranu. Nainstalujeme stroj, proškolíme obsluhu a zajistíme kompletní provoz zařízení, pravidelnou údržbu, opravy, výměnu náhradních dílů a dodávky tonerů a veškerého spotřebního materiálu i papíru. Naši kvalifikovaní servisní technici se na Vás navíc budou po celou dobu usmívat. Náhradní sada tonerů je samozřejmostí. Jakmile vyměníte toner, multifunkční tiskárna DEVELOP ineo pošle e-mailem automaticky zprávu na náš servisní dispečink a obratem Vám dodáme toner náhradní. Tonery Vám tedy nikdy nedojdou. Ochráníme Vás před klasickou infarktovou situací, kdy potřebujete výjimečně ale nutně tisknout v pátek večer a toner...

Chcete se dozvědět více? Těší se na Vás obchodní oddělení ELVIRA.

Kontaktujte nás