SLUŽBY, SERVIS A TECHNIKA PRO VAŠI KANCELÁŘ

Dispečink

Potřebujete pomoc nebo něco doobjednat?

Snadné! Volejte, mailujte nebo (pokud máte ještě fax) faxujte. Náš dispečink a HelpDesk je připraven řešit vaše problémy a přání. 

Jsme servisní firma

Naším úkolem není vyrábět špičkové kancelářské stroje a software. My jsme kvalifikováni je dodávat a uvádět do provozu ve vašem prostředí tak, abyste maximálně využili jejich vlastnosti a přínos. 

Jak se servis provádí?

Pokud to situace umožní, technik se vzdáleně připojí a provede zásah. Pokud je to nezbytné, technik se dostaví na vaše pracoviště a provede opravu na místě. Ať už je to počítač, server, tiskárna nebo kopírka. Náš sklad náhradních dílů umožní provést většinu oprav ve velmi krátké době. Smluvní zákazníci navíc mohou využít bezplatné zápůjčky zařízení po dobu opravy. 

Jak poznáte, že jsme kvalifikováni?

Nepoznáte! Správně řečeno, poznáte až po čase. Naše certifikáty o způsobilosti jsou vysvědčení jako každé jiné. Po čase ale přijdete na to, že technik se dostaví včas, odstraní závadu výrazně rychleji než ten předešlý. Zjistíte, že máte servisního partnera, který problémy řeší a vyřešit umí. A po čase zjistíte, jako mnoho našich zákazníků, že Elvira je váš servisní partner už víc než 20 let. Jéjda, ten čas tak letí! 

Jsme přesvědčeni od samého vzniku společnosti Elvira, že jedině kvalitní službou se dokážeme odlišit.

 

Kontaktujte nás  v pracovních dnech 8:00 - 16:30
Telefon   261 090 231
Servis multifunkčních zařízení   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Správa IT   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Všeobecné požadavky   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.