SLUŽBY, SERVIS A TECHNIKA PRO VAŠI KANCELÁŘ

Firewall

Kerio Control 

Řešení pro unifikované zabezpečení sítě 

S Kerio Control ochráníte svou síť před viry, malwarem a zákeřnými aktivitami. Je to velice snadné. Kerio Control v sobě spojuje mnoho různých vlastností – síťový firewall a směrovač, detekci a prevenci útoků (IPS), antivirovou ochranu, VPN a filtrování obsahu. Tyto komplexní funkce a bezkonkurenční flexibilita nasazení činí z Kerio Control ideální volbu pro malé a středně velké firmy. 

Síťový firewall, směrovač a nejmodernější systém detekce a prevence útoků IPS 

Díky Kerio Control ochráníte integritu svých serverů s pomocí hloubkové kontroly paketů a pokročilých funkcí směrování sítě včetně současné podpory protokolů IPv4 i IPv6. Vytváříte svá vlastní pravidla pro příchozí a odchozí síťovou komunikaci, omezujete komunikaci na základě URL adres, typu přenosu, kategorií obsahu či časových intervalů. Ještě vyšší ochranu vaší sítě zajistí systém detekce a prevence útoků (IPS), a to prostřednictvím analýzy paketů založené na systému Snort, průběžných aktualizacích pravidel z Emerging Threats, ochrany před uhodnutím hesla, seznamu blokovaných IP adres a výjimek z pravidel, díky nimž eliminujete falešné poplachy (false positives). 

Sophos – pokročilá antivirová ochrana 

Integrovaný Sophos Gateway Antivirus ochrání vaši síť před záplavou virů, červů, trojských koní a spywaru. Tato volitelná úroveň ochrany nabízí kontrolu veškeré webové komunikace a přenosů FTP, e-mailů, příloh a stahovaných souborů. Virová databáze se navíc aktualizuje automaticky. 

Nejmodernější filtrování webových stránek a obsahu 

S pomocí nástroje Kerio Control Web Filter lze selektivně blokovat, povolovat či zaznamenávat přístup k 141 různým kategoriím webového obsahu. Můžete zakázat ve své síti komunikaci, která příliš zatěžuje šířku pásma (např. streamovaná videa), nebo blokovat peer-to-peer sítě. Znemožníte uživatelům přístup na nebezpečné stránky, o nichž je známo, že obsahují viry a spyware nebo provádějí útoky jako phishing či krádeže identity. 

Bezkonkurenční Quality of Service 

Sledováním provozu sítě a upřednostněním pouze důležitých typů komunikace zajistíte dostatečně vysokou rychlost přenosu. Nástroj Kerio Control QoS umožňuje rozložit zátěž internetového připojení s cílem maximalizovat šířku pásma a automaticky zálohovat internetové připojení. Řízení šířky pásma na základě pravidel vám umožňuje stanovovat maximální či minimální rychlosti a vyhradit šířku pásma konkrétním uživatelům, skupinám či typům komunikace. 

Reporty o využívání sítě zajistí zvýšení produktivity 

Funkce Kerio Control Statistics vám poskytne podrobné zprávy o využívání sítě uživateli. Sledovat ho lze ve výpisech pro jednotlivé dny, týdny, měsíce nebo jakékoliv jiné zvolené období, a to pro jednotlivého uživatele, skupinu či celou organizaci. Získáte přehled o nejčastěji navštěvovaných stránkách, konkrétních síťových protokolech, nejaktivnějších uživatelích internetu a další informace. Budete mít zkrátka jasnou představu o internetové aktivitě všech svých zaměstnanců. 

Zabezpečená síť VPN 

S Kerio Control spojíte hlavní sídlo společnosti se vzdálenými uživateli a pobočkami nebo se připojíte k firewallům třetích stran, a to vše snadno a bezpečně. Svá propojení client-to-site a server-to-server můžete zabezpečit prostřednictvím Kerio VPN Client, který nevyžaduje žádnou konfiguraci. Stačí zadat jméno a heslo. Vaši uživatelé se budou moci připojovat nejen z desktopových systémů Windows, Mac a Linux, ale i z mobilních zařízení iOS a Android, pokud podporují IPsec VPN. 

Jednoduchost správy 

Ať už si zvolíte jakoukoli možnost nasazení, vždy budete moci veškerou správu a konfiguraci provádět z webového administračního rozhraní. Správu lze provádět kdykoli a odkudkoli, ze stolního počítače či z tabletu. Sledujete stav systému a provoz sítě. Prostřednictvím intuitivního rozhraní rychle a bezpečně nastavujete zabezpečení, provádíte správu uživatelů a šířky pásma a stanovujete pravidla pro síťovou komunikaci. Své konfigurace automaticky zálohujte na zabezpečené cloudové úložiště Samepage.io či na FTP. 

Flexibilní nasazení 

S pomocí Kerio Control zajistíte provoz jakéhokoli IT prostředí. Kerio Control lze nasadit jako software appliance, virtuální zařízení či hardwarové zařízení s optimalizovaným výkonem.Kerio Control podporuje nasazení protokolu IPv6, a to jak v případě, že přecházíte z IPv4, tak jestliže používáte oba protokoly zároveň. Ke sledování stavu produktu Kerio Control můžete používat své oblíbené nástroje SNMP. 

Firewall pro firmu od Elvira s.r.o.