SLUŽBY, SERVIS A TECHNIKA PRO VAŠI KANCELÁŘ

Online dohled IT

Když klíčový komponent IT vypoví službu a něco vám přestane fungovat, začnete shánět svého IT správce. Co když, ale vypoví službu klíčový komponent a vy nemáte šanci to hned poznat? Třeba přestane fungovat zálohování, nebo rezervní disk? Nebo něco, co je důležité a vy to hned nezjistíte.


Patrně to zjistíte ve chvíli, kdy to budete potřebovat a řešení opravou vás asi zdrží.


Budete-li ale využívat našich služeb, je málo pravděpodobné, že se do takové situace dostanete.

 

Proaktivní dohled 

Klíčové komponenty IT (servery, důležité procesy) našich zákazníků jsou připojeny na dohledový systém. Ten hlídá několik desítek procesů. Při závadě nebo jejich anomálii nám okamžitě nahlásí varování. Náš IT pracovník se okamžitě pokusí zjistit důvod a zahájí řešení. Mnohdy tak dochází k situacím, že než zákazník může zjistit, že je u něj problém, tak už je dávno po problému. Zákazník se to tak většinou ani nedozví. 

Je bezpečné sledovat vaše IT zařízení? 

Ano, je to bezpečné. Certifikátem zabezpečená komunikace pravidelně udržuje spojení a pravidelně hlásí, zda je vše v pořádku. Pokud se vám „rozbije" internetové připojení, zjistíme do 3 minut, že selhala kontrola a začneme zjišťovat příčinu. 

Jak to řešíme?

Více než 90% zásahů se odehraje vzdáleně bez přítomnosti našeho technika. Náklady bývají minimální. Většina rychle zjištěných závad bývá stejně rychle odstraněna. 

To bude drahé! 

Připojení jednoho serveru s kompletním dohledem je běžně honorováno méně než 200 Kč za měsíc. 

Vyzkoušejte naše služby a patrně budete překvapeni! 

Kontaktujte nás