SLUŽBY, SERVIS A TECHNIKA PRO VAŠI KANCELÁŘ

Papír do tiskáren a multifunkčních zařízení

Volbou nevhodného typu papíru může zákazník nevědomky snížit životnost zakoupeného zařízení. Dochází především k nevhodné volbě: 

  • síly papíru - u příliš silných listů dochází k zatížení podávacích mechanizmů, naopak při tenkém papíru může dojít k zaseknutí papíru uvnitř podávacího mechanizmu

  • gramáže - při využití papíru s příliš vysokou gramáží může dojít ke špatnému zapečení toneru 

Aby bylo možné předejít výše zmíněným potížím, nabízíme našim zákazníkům širokou nabídku kancelářských papírů. 

Inacopia Elite 

Inacopia Elite je velmi kvalitní kancelářský papír s multifunkčním využitím v inkoustových i laserových tiskárnách, faxech a kopírovacích strojích. Funguje perfektně pro tisk barevných i černobílých dokumentů. Papír Inacopia Elite má výjimečnou využitelnost, vynikající výsledky při tisku, stabilitu, bělost a poskytuje mnoho možností použití. 

Develop Trend 

Kopírovací papír evropské úrovně Develop Trend je „šitý na míru” pro kopírování a tisk na námi dodávaných laserových a inkoustových tiskárnách. Disponuje velmi dobrou a bezproblémovou průchodností stroji a skvělým poměrem cena/kvalita. 

ColorCopy

ColorCopy jsou vysoce kvalitní papíry určené pro digitální, laserový nebo inkoustový barevný tisk a kopírování. Hlazený (satinovaný) povrch garantuje získání tisků a kopií nejvyšší možné kvality při zachování věrnosti a sytosti barev. Ideální papír pro digitální tisk reklamních materiálů, brožur, prestižní korespondence, vizitek a důležitých projektů a prezentací. Extrémně vysoká opacita a hladkost, vynikající poměr cena/kvalita.